Оплата та доставка товарів у інтернет-магазині publishing.localhistory

Для доставки товарів інтернет-магазину пропонуємо скористатися послугами “Нова Пошта”. Доставка товарів здійснюється після оплати 100% вартості замовлення. Вартість доставки не входить до вартості замовлення і залежить від ваги, об’єму замовлення і адреси отримувача.

ЦІНА ТОВАРУ ТА ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ ОПЛАТИ

Ціна Товару на сторінках Сайту зазначається в гривнях за одиницю Товару та є інформаційною. 

Зазначена на Сайті ціна Товару може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. Ціна на замовлений Товар не підлягає зміні після підтвердження прийняття замовлення.

Повна вартість замовлення складається із вартості Товарів (з усіх розділів сайту), доданих у віртуальний кошик. 

Вартість доставки визначається тарифами “Нової пошти” https://novaposhta.ua/delivery.

Оплата за Товар здійснюється через Google Pay або платіжною карткою будь-якого українського банку.

ДОСТАВКА ТОВАРІВ

Доставка Товарів, замовлених та придбаних Покупцем, здійснюється третьою особою (Перевізником). При здійсненні доставки Товару, Товар передається Перевізником безпосередньо Покупцю, або Представнику Покупця, чи іншій, вказаній Покупцем особі. 

Вартість Товару, що вказана на сайті інтернет-магазину “Локальна історія” не включає в себе вартість доставки Товару Покупцю. Вартість доставки Товару в рамках кожного замовлення розраховується, базуючись на вазі всіх замовлених Товарів, адресі доставки замовлення, тарифів на доставку, які оплачується Покупцем. Тарифи на доставку можуть бути змінені обраним перевізником. 

Доставка замовлення за рахунок Продавця здійснюється тільки у випадку оголошення Продавцем Акцій з безкоштовної доставки. 

Зобов’язання Продавця вважаються виконаними після передачі та отримання Перевізником замовлених Товарів. 

Право власності та ризик випадкової втрати або пошкодження Товару переходить до Покупця під час передачі Продавцем Товару службі доставки (Перевізнику). 

У разі потреби в обміні футболок і худі на інший розмір, послуги з доставки Товару Продавцю і повторна доставка Товару Покупцю здійснюється за рахунок Покупця.